V. Nyári ovis tábor

– időpont: 2022. augusztus 1-5.
– helyszín: Csillag óvoda


Kedves Szülők!

Tisztelettel felhívom figyelmüket, hogy gyülekezetünk megszervezi  OVIS TÁBORÁT  2022. augusztus 1-5.  között a Csillag óvodában. Az alkalmak hétfőtől péntekig, 8.00-16.00-ig tartanak. A napi program a bibliai tanítások köré épülnek, sok közösségépítő játékkal, énekekkel, kézműveskedéssel.  Ezen felül nem rugaszkodunk el az óvodai időbeosztástól, mely biztonságérzetet ad a gyermekeknek, mégis nagyon változatos, mozgalmas, kreatív programokat kínálunk minden nap. A gyermekekkel gyülekezetünk pedagógusai, hitoktatói, önkéntesei  és lelkészei foglalkoznak majd.

Jelentkezni lehet az alábbi szelvény kitöltésével. A szelvényt  a lelkészi hivatalba kell eljuttatni (Jókaiho 34.).

Jelentkezési határidő: június 15!

A részvételi díj 40 euró. A jelentkezéskor  kérjük a teljes összeg befizetését. Az árban benne van az ebéd, az uzsonna, tábori póló,  és egy félnapos kirándulás ára. (tízórait hozni kell!)

Mivel a férőhelyek száma korlátozott, a résztvevőket a bejelentkezés (ill. befizetés) sorrendjében fogadjuk.